kekova-gezi-rehberi-simena-antik-kenti

Kekova Tekne Turu

Kekova tekne turu ile Türkiye’nin  önemli turizm şehirlerinden olan Antalya’nın Kaş – Demre ilçeleri arasında bulunan Kekova , tarihi zenginlikleri ve  tertemiz koyları ile binlerce ziyaretçi tarafından ziyaret edilmektedir. Kekova , Üçağız, Batıkşehir , Simena, Kaleköy, Akvaryum koyu ve Tersane koylarını  içine alan Kekova bölgesi Likya, Roma ve Bizans dönemine ait tarihi lahitleri ziyaret edip ardından, güzel  dondurma yiyebilirsiniz. Kekova tekne turu ile hem tarihi gezi hem turkuaz deniz keyfi bir arada

Kaş Tekne Turu

Kaş, Türkiye’de doğal güzelliğini günümüze kadar koruyabilen nadir yerlerden biridir. Denizinin temizliği, berraklığı ve sualtının güzelliği insanı kendine hayran bırakıyor.

Kaş’ın çevresinde bulunan koylar, daha önce görmediğiniz güzellikteki büyüleyiciliğe sahip. Kaş çevresinde bulunan Güvercin adası, denizinin duruluğu yanında su altında bulunan köpekbalığı heykeli ile de görülmeye değer yerlerden biridir. Diğer bir eşsiz ada ise On İki Adalardır. İsmini aynı çevrede olan 12 küçük adacıktan alan bölge aynı zamanda önemli bir dalış bölgesidir. Bu adanın muhteşem denizinin yanında, 1960’larda batmış bir pamuk gemisi batığı ve doğal güzelliğiyle büyüleyen kanyonu, Kaş’ta görülmeye değer yerlerden biri. Kaş, Yarılgan koyu, Çoban koyu, Sarı Ot Adası, Ufak Dere gibi birçok şirin ve sakin koylara da sahip. Tüm bu birbirinden büyüleyici koylara Kaş’tan kalkan günlük tekne turları ile ulaşabilirsiniz. Kaş tekne kiralamada oldukça güzel bir limandır ancak önemli olan doğru tekneyi seçmektir. Biz aile işletmesi olarak sizlere güzel bir teknede, rahat ve huzurlu bir tatil garanti ediyoruz. Kaş tekne turları günübirlik olabileceği gibi daha uzun süreli de yapılabilmektedir. Tüm bu yerleri istekleriniz doğrultusunda organize edebilir ve sevdiğiniz bir koyda daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

Tekne-Kiralama-Kaş-1
Demre-Nasil-Gidilir

Demre Tekne Turu

Hem eğlen hem dinlen hem de keşfet!

Demre – Kekova tekne turları, yazın en güzel günlerinde sizi heyecan ve eğlence dolu keyifli bir serüvene davet ediyor. Tatiline renk katmak, sevdikleriyle güzel vakit geçirmek ve deniz kokusuna doymak isteyen tatilciler tekne turlarının avantajlarından faydalanıyor. Farklı ilçelerden gelen tatilciler Demre Otogar’dan alınarak Demre Limanı’na ücretsiz olarak transfer ediliyor. Tatilciler konfor içinde tur keyfine başlarken yılın bütün stresi ve iş temposu Demre’nin huzurlu atmosferinde kayboluyor.